Gydytoja konsultuoja vaikus ir suaugusiuosius nuo 2017 m., padėdama įvairių susirgimų atvejais. Ji taiko kompleksinį požiūrį į gydymą, derindama klasikinės medicinos principus su natūraliais metodais, fitoterapija ir endobiogenika.
2013 m. gydytoja su pagyrimu baigė medicinos studijas, o 2017 m. įgijo šeimos medicinos gydytojo specialybę. Nuo 2019 m. ji tobulinosi endobiogenikos srityje, dalyvaudama Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Šeimos medicinos klinikos, Lietuvos šeimos gydytojų kolegijos bei Endobiogenikos draugijos organizuojamoje tęstinėje mokymų programoje. Šią programą vedė lektoriai gyd. Charbel Abi Chahine, gyd. Noelle Vescovali, prof. Nijolė Savickienė ir prof. Danielius Serapinas.
Vėliau gydytoja mokėsi iš geriausių Lietuvos endobiogenikų, klausė jų paskaitų, dalyvavo teoriniuose ir praktiniuose mokymuose bei konsultacijose. 2020-2022 m. ji baigė 502 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursą „Endobiogenika“, kurį organizavo VšĮ „Endobiogenikos Draugija“, o paskaitas skaitė Yuliya Asovskaja, Gabrielė Barkauskienė ir Indrė Skorupskienė.
Gydytoja aktyviai domisi sisteminiu požiūriu į žmogaus sveikatą, individualizuota medicina bei gydymu. Ji yra aktyvi Endobiogenikos ir integralios fiziologijos asociacijos narė.
Šeimos gydytoja nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais, siekdama sukurti artimą ir pasitikėjimu grįstą ryšį.
Ypač daug dėmesio skiria vaikams, suprasdama, kad mažieji pacientai ir jų tėvai dažnai susiduria su nerimu bei neaiškumais dėl sveikatos. Ji skatina atvirą dialogą, drąsiai kalba apie psichikos sveikatą ir padeda pacientams geriau suprasti savo būklę.
Gydytojos tikslas – išklausyti pacientą, suprantamai paaiškinti jo diagnozę, gydymo eigą ir prevencijos galimybes, kad jis pats galėtų aktyviai dalyvauti gydymo procese.
Gydytoja yra Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos valdybos narė.
Nuo 2006 metų įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose dirbantis slaugytojas yra sukaupęs ilgametę patirtį.
Ypatingą dėmesį jis skiria prevencinei medicinai, nuolat domisi naujovėmis ir priemonėmis, kurios gali pagerinti pacientų savijautą, bei suteikia pacientams galimybę išbandyti inovatyvias technologijas. Viena iš jų – nuotolinė sveikatos stebėsena, leidžia efektyviau stebėti pacientų būklę ir pritaikyti reikalingą priežiūrą.
Anot specialisto, darbas slaugos srityje parodė, kad individualizuota paciento priežiūra yra tokia pat svarbi kaip ir tinkamai paskirta gydymo taktika, todėl kiekvienam pacientui siekia suteikti išskirtinį dėmesį.
Slaugytojas nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius gydomojo bei klasikinio masažo srityse, kad galėtų pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą ir padėti pacientams, kenčiantiems nuo skausmų ir kitų negalavimų.
Pasak slaugytojo, kiekvienam individualiai pritaikomos masažo metodikos bei kitos klinikoje naudojamos inovatyvios procedūros ne tik gydo, bet ir gerina psichologinę savijautą, sumažina nuovargį, padeda atgauti darbingumą.